Rodinná rekreace

  

Vize :

Vizí koupaliště RICCO v Příboře je nabízet návštěvníkům ojedinělé a nevšední zážitky v letním  areálu s křišťálově čistou vodou a svěží udržovanou zelení. Umocnit celkový dojem za pomoci rozmanité letní nabídky jídel a nápojů, které vám připraví a bude nabízet usměvavý a odborně vyškolený personál.

Navážeme na čtvrt století trvající tradici, kde mezi hlavní cíle patří - mít vždy čisté koupaliště, přijmout návštěvníky od jara do podzimu bez ohledu na počasí a povětrnostní vlivy. Mít k dispozici zábavné atrakce pro rodiny s dětmi. Realizovat animační programy tak, aby přinášely silný zážitek. Zajistit kvalitní služby informačního kiosku s velmi dobrou jazykovou vybaveností personálu, s dostatkem propagačních materiálů a dostatečnou nabídkou regionálních produktů. Nabídnout individuální přístup ke každému návštěvníkovi a s maximální pečlivostí řešit jeho podněty a připomínky.

Koupaliště Příbor se zavazuje k plnění Standardu Českého systému kvality služeb.

 Rudolf Korčák

majitel firmy Ricco                                                                                       

    1.1.2016

                      U nás máte opravdovou pohodičku

 

pohodička v každé poloze

U NÁS JE KRÁSNĚ ...

Podívejte se na virtuální prohlídku města a koupaliště :-))

 

Rodinná rekreace bude naši prioritou i v letní sezoně 2017. V odkazu "Léto 2017" naleznete novinky které jsme pro vás připravili.

Objednávky přijímáme již od počátku měsíce ledna. Reagujeme okamžitě na vaše požadavky a doporučíme volné termíny. Obratem zasíláme závaznou přihlášku se všemi informacemi k vaší dovolené. Rovněž jsou možné i platby na fakturu, avšak je nutné mít zaplacený pobyt a převedené peníze na náš účet nejméně 20 dnů před vaším nástupem. Jsou možné i kratší pobyty než 7 dnů.

DŮLEŽITÉ  UPOZORNĚNÍ: V případě, že ukončíté váš pobyt předčasně, nevracíme žádnou finanční částku za nevyčerpané dny. Firma RICCO NENESE ODPOVĚDNOST ZA ŠPATNÉ POČASÍ V PRŮBĚHU LETNÍCH MĚSÍCŮ.. ... děkujeme za pochopení.

 

Vzhledem k tomu, že máme přímo v areálu své soukromé informační centrum, vytváříme Vám výlety dle Vašich požadavků přímo na místě - jednak podle počasí a podle možností dopravní dostupnosti. Bez rozdílu, zda máte své vlastní vozidlo nebo budete využívat vlak či autobus.

 

NOČNÍ TIP :

Prohlídka nočního hřbitova s průvodcem za svitu světelných loučí. Vyprávění pověstí a historek o městě a jeho hřbitovních nájemnících.Nenechte si ujít tuto ojedinělou noční prohlídku, kde o překvapení není nouze. Začínáme vždy ve 23,00 hod.

IMG_8489

IMG_7612

IMG_0072

IMG_7557

IMG_0050

IMG_6989

 

  skvělá  podívána,skvělý zážitek...zajímavé informace to je naše město PŘÍBOR

 

 

UPOZORNĚNÍ:            
Přestože jedete do oblasti Beskyd, kde počasí nemusí být vždy takové jako na Jadranu, je možné prožít hezkou dovolenou díky návštěvám zajímavých míst v těsné blízkosti města.