Ubytování: chatky a stany

 

 

Chcete se podívat,kde budete ubytování ? Skvělá virtuální prohlídka je ZDE :

 

LETÁK NA LETNÍ SEZONU NALEZNETE ZDE 

V pátek 2.září  a v sobotu 3.září  jsou všechny chatičky  OBSAZENÉ. Děkujeme za pochopení.

AUTOCAMP BUDE UZAVŘEN 19.ZÁŘÍ . Děkujeme všem, kteří jste u nás prožili letní sezonu.

 

CHATKY: 

7 dřevěněných stylových chatek postavených v roce 2004. Chatky pro 4 osoby. Nacházejí se v těsné blízkosti bazénu, avšak zcela oddělené od ostatních prostor pro návštěvníky koupaliště. Patrové postele, malý stoleček, odkládací prostor pro oděv. Osvětlení včetně rozvodu 220 V. Lednička a rádio je již pro rekreanty letos v základní ceně 600,-kč za chatku. Lůžkoviny, polštář, přikrývka vše nové, není nutné vozit s sebou. Ubytováným  v chatkách doporučujeme polopenzi.Účet za ubytování hradíte při vašem příjezdu na recepci. V případě platby na fakturu,je nutné uhradit částku před vašim nástupem. Provozovatel si vyhrazuje právo v některých případech platbu rezervační zálohy ve výši 1 000,-Kč.

Důležité upozornění na úvod :

Váš autocamp složí k odpočinku,oddechu a relaxaci.Upozorňujeme všechny návštěvníky,kteří nechtějí respektovat noční klid v letním areálu v době od 22,00 - 6,00 hodin,aby raději vyhledali jiný camp, kde rekreantům a výletníkům rušení nočního klidu nevadí. Děkujeme za pochopení.

 

kliknutím zobrazíte větší obrázek kliknutím zobrazíte větší obrázek

Vnitřní zařízení je jednoduché, avšak účelné a vždy čisté. Patrové postele dospělé vrátí zpět do dětských let :-)

interier

Chatky mají terasu vybavenou zahradním nábytkem. Docházková vzdálenost na WC a sprchy je 40 m. Vaření v chatce — nedoporučujeme, neboť ubytovaným nabízíme polopenzi i plnou penzi za zvýhodněné ceny dle výběru podle jídelního lístku.

Stoly na stolní tenis,trampolína,skákací hrady, nafukovací atrakce na vodě i na souši,lodičky,a sestříhané trávníky. Skvělé místo pro matky s dětmi. LETOS TAKÉ OSOBNÍ SERVIS PRO VAŠE DĚTI PROSTŘEDNICTVÍM animátorky Diany ! Více informaci na tel. 774 973 037

6.ubytovn....._540

Ceník ubytování :

MIMO SEZONU :  (květen, červen a září) 150 Kč na osobu/den
(platíte pouze obsazená lůžka )

TOP SEZONA : (červenec a srpen) 600 Kč chatka /den (4 osoby )

(platíte celou chatku bez rozdílu počtu obsazených lůžek )

V den odjezdu je nutné chatičku opustit v 10,00 hodin. Nástup do chatičky je v den příjezdu nejdříve ve 12,00 hod.

 

Dětem nárokující lůžko se sleva NEPOSKYTUJE!
 

CENA DÁLE OBSAHUJE a již nedoplácíte:

-vozidlo, motorku, popř.kolo uvnitř  areálu ( ne u chatek a stanů )

-malé zvířátko v košíku

-koupání v bazénech

-služby IC

-rekreační poplatek neúčtujeme

-spotřeba energií (nikoliv topení)

-propagační materiály při příjezdu

- neomezený přístup k internetu  přes WIFI na vlastním note

 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY ZA PŘÍPLATEK:

-příprava ohniště,krbu, včetně zapůjčení nářadí 60 Kč

-elektrická energie na ohřev chatky 60 Kč/noc (22-06 hod.)

-elektrická energie na ohřev nonstop 120 Kč/den

- hlídání vašich dětí ( osobní servis pro každé dítě  s programem 120,-Kč /1,5 hod. )

 

Každé zvířátko prosíme konzultovat před nástupem na vaši dovolenou. Bez předešlé konzultace NEBUDE !!  Váš čtyřnohý miláček vpuštěn do prostor areálu. LITUJEME !!

Ceník stravování:     

Při nástupu na dovolenou obdržíte stravovací kartu na polopenzi nebo plnou penzi. Postupně odčerpáváte z "nabité" karty finanční částku. PLATÍTE AŽ PŘI VAŠEM ODJEZDU SKUTEČNĚ ODEBRANOU STRAVU. Máte možnost si vybrat ze dvou stravovacích karet v hodnotě:

polopenze 140 Kč/den

plná penze 230 Kč/den

Výběr jídla je podle tohoto  jídelního lístku. Většina jídel jsou jídla minutková. V případě zájmu rekreantů, můžeme však také  nabídnout i jídla hotová včetně polévky. Vaříme vždy čerstvá hotová jídla.

Výhodou tohoto stravovacího systému je to, že nemusíte dodržovat čas na stravování, tzn. že můžete jídla konzumovat v době od 8.00-22.00 hod. Vyjímku tvoří snídaně, které je nutné večer  objednat. Rovněž není závazné, abyste jídlo u nás čerpali každodenně.Obdržíte při nástupu tuto  stravovací kartu ze které jednoduchým způsobem odčerpáváte peníze. Stravu hradíte až po ukončení pobytu na základě skutečně odebraných jídel.Obsluha vám procvakává jednotlivé body na kartě.Máte tak  stálý přehled o tom, kolik jste za stravu zaplatili. Vycházíme vstříc individuálním požadavkům : bezlepková dieta,bezmasé jídlo,dětské jídlo apod..... Stačí se předem domluvit s vedoucí stravování,která je stále přítomna a osobně stravu připravuje. Je to moje manželka :-) . Vlastní stravu můžete připravovat na vlastních spotřebičích. K umývání nádobí a ohřevu jídla ( mikrovlnka,nádobí,konvice ) slouží malá kuchyňka.

Letos nově také venkovní grilly pod krytými přístřešky,nově energy point - tedy místo,kde si můžete po celých 24 hodin zakoupit občerstvení prostřednictvím automatů.( nanuky,sladkosti,nápoje,bagety,kávu,dětskou výživu apod... )

 

STANY:

V roce 2008 bylo vytvořeno cca 10 stanových míst, společného ohniště a vlastního přístupu. Rekreanti ve vlastních stanech využívají všech výhod jako ubytování v penzionu nebo v chatkách. V hlavní turistické sezoně je doporučeno objednání stanových míst. Prostor je nasvětlen. Plocha není zpevněná, je travnatá pod vzrostlými stromy. Příjezd ke stanům není možný. Od vozidla vás však dělí cca 5 m! Můžete parkovat uvnitř areálů nebo ve vymezeném prostoru u koupaliště. Ubytování pro "stanaře" doporučujeme ráno mezi 8-9 hod. v případě horkého počasí !!!

 

7.ubytovn_........._540

Dostatek zeleně je pro stanaře zárukou příjemného prostředí. Ve vaši blízkosti je malý bazének pro děti, nové sociální zařízení, restaurace..

stany

CENÍK  ZA VLASTNÍ  STANY :

Stan velmi malý  pro 2 osoby = 200,-Kč/noc

Stan malý , do 4 osob = 400,-Kč/ noc.

Stan velký , 5  a více osob = 500,-Kč/noc.

Cena je včetně elektrické energie,parkování vozidla uvnitř areálu  a koupání.Rovněž neúčtujeme  rekreační ani žádný jiný poplatek . (teplá voda není zpoplatněna,wifi free apod.)